ورود کاربراننظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیوندها
اوقات شرعیهواشناسی


ورزشی

تیم فوتسال جوانان شورای اسلامی و دهیاری گل حصار قهرمان جام فجر شدند.

تیم فوتسال جوانان شورای اسلامی و دهیاری گل حصار قهرمان جام فجر شدند.

تیم فوتسال جوانان شورای اسلامی و دهیاری گل حصاردر دیدار نهایی خود ‌با تیم تورقوزآباد با کسب نتیجه ۳بر یک قهرمان این دوره از مسابقات شد.

جام قهرمانی با حضور مهندس مجیدی( بخشدار) ، علی کلهر رییس شورای بخش کهریزک، صادقی رییس ورزش و جوانان و زارع رییس شورای اسلامی گل حصار تقدیم تیم قهرمان شد.

با ارزوی تداوم موفقیت های این تیم، پیروزی غیرتمتدانه و مقتدرانه تیم فوتسال جوانان شورای اسلامی و دهیاری گل حصار را خدمت اهالی محترم، ورزشکاران و ورزش دوستان و مسئولین محلی تبریک عرض می نماییم.

 

جشنواره ورزشی

اين جشنواره بامساعدت و همكاري شورا و دهياري   گلحصار و به همت  خانم رمضاني مسئول ورزش بانوان گلحصار و مسئول هيّئت إجرايي ورزش هاي  روستايي و بومي محلي شهرستان ري   و با حضور  اعضاء محترم شوراي گلحصار ، سرپرست محترم دهياري ، رييس و اعضاء محترم شوراي شهر باقر شهر ، رييس اداره ورزش و جوانان باقرشهر ، نائب رييس هيّئت ورزش هاي  بومي محلي كهريزك و باقر شهر ،نائب رييس فدراسيون بسكتبال شهرستان ري در گلحصار برگزار گرديد.

 

نشست صمیمانه رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر و پیشکسوتان ورزش باقرشهر

 _ نشست صمیمانه رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر و پیشکسوتان ورزش باقرشهر با اعضای شورای اسلامی باقرشهر و ارائه گزارش فعالیت های هیأت های ورزشی باقرشهر، گلحصار و قمصر

 

✅بمناسبت دهه مبارک ولایت  جمعی از بانوان ورزشکار قمصر، گلحصار و باقرشهر به اردوی یکروزه به مناطق فرهنگی و گردشگری اعزام شدند.در این اردوی یکروزه  که بمناسبت دهه مبارک ولایت و باهمکاری و تعامل اداره ورزش و جوانان باقرشهر و دهیاری و شورای اسلامی قمصر برگزار شد،شرکت کنندگان در رشته های طناب کشی ، طناب زنی ، دارت  و داژبال با هم به رقابت پرداختند.

 

برگزاری پیاده روی خانوادگی بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

 
مطالب بیشتر...