ورود کاربراننظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیوندها
اوقات شرعیهواشناسی


شورای اسلامی

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی گل حصاربه مناسبت سال نوپیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی گل حصاربه مناسبت سال نو

رئیس و اعضای شورای اسلامی گل حصاردر پیامی، فرارسیدن بسال نو را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار؛ مهدی زارع رئیس شورای اسلامی گل حصاربه مناسبت سال نو پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

فرا رسیدن نوروز 98 را همراه با صمیمانه ترین تبریک ها از طرف خود و همکارانم در شورای اسلامی گل حصاربه هموطنان خوبم به ویژه اهالی محترم تبریک عرض میکنم و از درگاه خداوند متعال برای همه موفقیت، نشاط و شادکامی را مسئلت دارم و امیدوارم در سال جدید نیز با اتکا به الطاف بیکران الهی تحت زعامت حضرت ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) و با همکاری همه پرسنل ساعی و کوشای دهیاری خصوصا شورای محترم روستا، خدمتگزاریِ مخلصانه به مردم شریف گل حصار را سرلوحۀ تمامی برنامه های خود قرار دهیم.

بر خودم لازم و واجب می دانم در آستانه سال ۹8 با نگاهی به عملکرد مطلوب و خوب مجموعه شورای اسلامی و دهیاری از تلاش و کوشش کلیه کارکنان و خادمان مردم تقدیر و تشکر نمایم.

انشاالله که بتوانیم با امید به خدا و همت همکاران شورا ودهیاری و با دعای خیر و قضاوت درست مردم فهیم گل حصاردر سال جدید سیمایی زیباتر ازروستا در همۀ ابعاد و زمینه ها را شاهد باشیم .چرا که دست یافتن به محلی آباد و پویا تنها با اتحاد و همدلی میسر خواهد شد.

بر همین اساس امیدواریم در سال نو با تلاش و کوشش مسئولان و همراهی و همدلی مردم، روستای گل حصاررا بهتر و آبادتر از گذشته بسازیم 

برگزاری جلسه تشکیل شورای زکات با حضور حجت السلام موسوی امام جمعه باقرشهر