ورود کاربراننظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیوندها
اوقات شرعیهواشناسی


اطلاعیه ها

فرهنگی

‌ ‌ ‌ استقبال از پرچم گنبد امام مطهر حسین(ع)
 

وعده ما: یکشنبه ۹۷/۶/۲۵ مصادف با شب هفتم محرم الحرام
زمان: بعد از نماز مغرب و عشاء همراه با زیارت عاشورا
مکان: آرامستان روضة الحسین(ع)
 


 

همایش شیرخوارگان حسینی

همزمان با اولین جمعه محرم به یاد شش ماهه کربلا حضرت علی اصغر(ع) همایش شیر خوارگان حسینی در مسجد حسین ابن علی (ع) گل حصار برگزار شد.

به گزارش روایط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار : صبح روز جمعه مورخ 97/6/23 ساعت 9 صبح همایش شیرخوارگان حسینی با سخنرانی و  مداحی ذاکرین اهل بیت حاج مهدی خادم و حاج حمید قشقایی و با حضوران مادران و شیرخوارگان در مسجد حسین ابن علی (ع)برگزار شد.

همایش شیرخوارگان حسینی مراسمی است به یاد کودکان کشته شده در روز عاشورا از سوی مسلمانان در ایران و کشورهای دیگری همچون هند، پاکستان، بحرین، عراق، عربستان،ترکیه، افغانستان و... همه ساله در نخستین جمعه ماه محرم برگزار می‌گردد. 

پیام تبریک /انتصاب شایسته مهندس توکلی بعنوان فرماندار شهرستان ملارد


 

طی پیامی:

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار؛رضا باقری مطلق دهیار گل حصار، در پیامی انتصاب مهندس  حسین توکلی کجانی را بعنوان فرماندار شهرستان ملارد تبریک گفت.

 

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقاي مهندس حسین توکلی کجانی

با سلام و تحنيت

انتصاب شايسته جنابعالي به عنوان فرماندار شهرستان ملارد را تبريك عرض مي نماییم و باور داریم که بی گمان حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گراني از تجربه ، نويد بخش تحولی عظیم در شهرستان ملارد بيش از پيش خواهد گرديد ، اين انتصاب كه قطعاً نشأت گرفته از توانمنديهاي علمي و مديريتي و كارنامه درخشان حضرتعالي در خدمت رساني بوده را به شما تبريك و تهنيت عرض نموده و از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را در تمامي مراحل زندگي مسئلت داريم .

 

ومن الله التوفیق


 

گرامیداشت روز مساجد -29 مردادماه 97

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار، دوشنبه 97/5/29 بعد از نماز مغرب و عشا 

از جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جماعت مسجد حسین ابن علی (ع) تقدیر و تشکر بعمل آمد.


 

فرهنگی
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار، رضا باقری مطلق دهیار گل حصار گفت:

با توجه به ضرورت ترویج فرهنگ استفاده صحیح از آب بیش از پیش احساس می شود .

در همین راستا در جهت ترغیب و تشویق اهالی به استفاده بیهنه از آب مصرفی با شعار بخوان آب، بنویس زندگی معرفی و تقدیر از مشترکین کم مصرف در دستور کار قرار گرفت.

دوشنبه 29/5/97 در حاشیه مراسم تجلیل از آزادگان و گرامیداشت روز مساجد در مسجد حسین ابن علی (ع) از 17 مشترک کم مصرف با اهدا جوایز تقدیر بعمل آمد.

 
مطالب بیشتر...