ورود کاربراننظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیوندها
اوقات شرعیهواشناسی


اطلاعیه ها

اوقات فراغت در تابستان97

دهیار گل حصار از اجرای طرح اوقات فراغت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار، رضا باقری مطلق دهیار گل حصار گفت: با شروع فصل تابستان خانواده ها دغدغه مند  فرزندانشان هستند و اینکه چگونه این سه ماه را سپری کنند.

که با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته  کلاسهای علمی، آموزشی ،هنری ( خطاطی-نقاشی-قران-زبان انگلیسی-رباتیک-چرتکه و...) و کلاسهای ورزشی(بسکتبال- فوتسال-فوتبال دستی-پینگ-پونگ-دارت- ووشو- کونگ فوتوآ-و...)  در مجموعه آموزشگاه و ورزشگاه دهیاری گل حصار با شروع فعالیت خود این دغدغه ها رارفع نمود.

وی اظهار داشت :اعزام به استخر بصورت هفتگی، بازدید از موسسه خیریه سالمندان کهریزک ، اعزام به کردان کرج،پارک زوراسیک،پارک بانوان پردیس، برگزاری مسابقات دوستانه و جشنواره غذا ازجمله اردوهای فرهنگی-تفریحی و ورزشی است که برای جوانان ،نوجوانان و نونهالان دختر و پسر در نظر گرفته شده است.

ایشان در پایان اظهار داشت:ایجاد بستر نشاط در جامعه جوان میتواند به کاهش آسیب های اجتماعی کمک شایانی بکند امید است بتوانیم بانوسازی و بازسازی امکانات فراغت از وقت طلایی جوانان بهره برداری کنیم که در آینده این بهره برداری جواب خواهد داد .

 

اوقات فراغت

اردوی یک روزه تیم بسکتبال دختران گل حصار از خانه سالمندان کهریزک- مرداد ماه 97

 

 

فرهنگی

اجرای طرح ویزیت رایگان در کل حصار


طرح ویزیت رایگان ، تست قند خون و فشار خون در دو مرحله در گل حصار برگزار شد.


 

فرهنگی

جشنواره غذایی و کار آفرینی دختران گل حصار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار، عصرروز یکشنبه97/5/21 همزمان با سالروز شهادت امام محمد تقی (ع) و حمایت از صنایع کوچک ، جشنواره غذایی و کارآفرینی دختران گل حصار به نفع نیازمندان در بوستان شهید بختیاری با حضورر دهیار، اعضاء شورای اسلامی، رئیس شورای حل اختلاف، نائب رئیس هیئت بسکتبال شهرری ،مسئولین ورزشی و جمعی از اهالی برگزار گردید.

تعداد20 نفر به صورت گروهای دو نفره در برنامه طبخ و فروش غذای سالم شرکت کردند و در آمد به دست آمده از این جشنواره را به افراد نیازمند اهدا نمودند

دهیاری گل حصار به رسم یاد بود به سه گروه اول جوایزی اهدا نمود.


 

مسابقات چهار جانبه گل حصار

برگزاري مسابقات چهارجانبه بسكتبال به مناسبت هفته دولت  در گلحصار توسط مسئول ورزش گل حصار

                     

 
مطالب بیشتر...