ورود کاربراننظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیوندها
اوقات شرعیهواشناسی


اطلاعیه ها

مراسم تکریم و معارفه دهیار گل حصار برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه دهیار گل حصاربرگزار شد.

 

مراسم تکریم مسعود قشقایی سرپرست دهیاری و معارفه حسین شیرازی نژاد دهیار گل حصار برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار مراسم تکریم مسعود قشقایی سرپرست دهیاری و معارفه حسین شیرازی نژاد دهیار گلحصار با حضور اعضای شورای اسلامی، فرمانده حوزه بسیج برادران ۴۵۳ امام هادی (ع) گل حصار٬ رئیس شورای حل اختلاف گل حصار و کارکنان دهیاری گل حصار در سالن جلسات ساختمان دهیاری در روز پنجشنبه دوم مرداد ماه برگزار گردید.

مهدی زارع رئیس شورای اسلامی گل حصار در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه و خالصانه آقای مسعود قشقایی در دوره تصدی سرپرستی دهیاری ضمن تبریک به دهیار جدید برای ایشان آرزوی توفیق در خدمت رسانی بیشتر و کامل‌تر در سایه تعامل و همکاری با اعضای شورا و پرسنل دهیاری، مسئولین بخش و شهرستان به مردم شریف گل حصار نمود

در ادامه اظهار داشت دهیار امانت دار بیت المال و تلاش ها و زحمات گذشته در روستا می‌باشد که امیدوارم دهیار جدید بتواند با استفاده از تمام ظرفیت های موجود استفاده بهینه و درست از منابع مالی و انسانی موجود در روستا مسیر خدمت را که در دوره پنجم شورای اسلامی و دهیاری گل حصار قوت گرفته است با شتاب بیشتر به سر منزل مقصود که همان توسعه و آبادانی روستای گل حصار در همه‌ی زمینه های عمرانی، فرهنگی، ورزشی، فیزیکی و ... است برساند در پایان این مراسم از طرف مجموعه شورای اسلامی گل حصار و حوزه بسیج برادران امام هادی (ع) گل حصار از مسعود قشقایی تقدیر به عمل آمد

 

جمع آوری و ساماندهی اضافات و و زوائد بصری از سطح روستا


جمع آوری و ساماندهی اضافات و و زوائد بصری در خیابان شهیدپوزش در دستور کار دهیاری گل حصار

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار ؛ وجود نخاله و دپو زباله توسط یرخی از اهالی موجی از آلودگی و مشکلات زیست محیطی را متوجه ساکنین خیابان پوزش و عابرین کرده بود.

مسعود قشقایی سرپرست دهیاری گل حصار گفت دهیاری بعنوان متولی نگهداری از روستا طرح جمع آوری و ساماندهی اضافات بصری خیابان شهید پوزش را در دستور کار قرار داد.

سرپرست دهیاریگل حصار با اشاره به اینکه این طرح در سطح روستا اجرایی مشود افزود: پس از جمع آوری نخاله و زباله ها توسط واحد خدمات، کل آن محدوده با لودر هموار سازی و اقدامات زیر سازی صورت گرفت.دیواری به متراژ 400 متر مربع بنا و در روزهای آینده دیوارنگاری خواهد شد.

قشقاییضمن قدردانی و تشکر از همکاری اهالی خواستار حفظ و نگهداری بناها و امکاناتی که جهت رفاه حال آنان  محیا می گردد شد .

برای کسب اطلاعات دقیق از اخبار و عملکرد دهیاری با شماره تلفن56533050 و 56532074 تماس حاصل نمائید.

اخبار و اطلاع رسانی های به روز روستای گل حصار را در کانال تلگرام به آدرس:golhesar_onlaine@  و سایت www.golhesar.ir 

سرپرست دهیاری گل حصار از نصب پایه چراغ روشنایی در خیابان شهید کرمعلی تاجیک خبر داد.

سرپرست دهیاری گل حصار از نصب پایه چراغ روشنایی در خیابان شهید کرمعلی تاجیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار؛

مسعود قشقایی سرپرست دهیاری گل حصار تامین روشنایی معابر را امری مهم و ضروری دانست و افزود این اقدامات با هدف زیباسازی خیابان ها و معابر در شب صورت می گیرد.

وی اظهار داشت: با انجام چنین اقداماتی ضمن زیباسازی و تامین روشنایی معابر ، اهالی از جلوه بصیر زیبا و مطلوب بهرمند می شوند. علاقمندان برای اطلاع از اخرین اخبار دهیاری گل حصار با شماره های 56533050 یا 56532074 تماس حاصل نمائید

در کانال تلگرامی به آدرس  golhesar-onlaine@ مارا همراهی کنید

 


 

سرپرست دهیاری گل حصاربه مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان پیام تبریک صادر کرد .

سرپرست دهیاری گل حصاربه مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان پیام تبریک صادر کرد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار؛ مسعود قشقایی سرپرست دهیاری گل حصارطی پیامی حلول ماه مبارک رمضان، ماه ونزول قرآن و برکات الهی را تبریک گفت.

متن پیام:

بسمه تعالی

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًی لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَی وَا لفُرْقَانِ

خداوند منان را شاکریم که توفیق و عنایت بندگی و عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در سرنوشت مان عطا فرمود و فرصتی فراهم آورد تا با روزه داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس با یاری جستن از درگاه مهر بی نهایتش به آرامش معنوی دست یابیم

امید است همگی از سر سفره پر برکت فیوضات الهی در این ماه مبارک به نحو مطلوب بهره مند شویم و با تهذیب نفس و خضوع و خشوع در قبال پروردگار جهانیان دل ها و جان ها را در آسمان رحمت واسعه الهی جلا داده و محیطی سرشار از نشاط و معنویت در میان جامعه ایجاد کنیم.

اینجانب ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به عموم مسلمانان به ویژه مردم مومن و شریف روستای گل حصار موفقیت همگان را در بهره گیری مناسب از فرصت عظیم و معنوی ماه مبارک رمضان از درگاه حضرت حق تعالی مسئلت دارم.


 

دیدار بخشدار کهریزک با اعضای شورای اسلامی و سرپرست دهیاری گل حصار


به مناسبت روز ملی شوراها انجام شد


دیدار بخشدار کهریزک با اعضای شورای اسلامی و سرپرست دهیاری گل حصار

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار؛

مهندس مجیدی بخشدار کهریزک به مناسبت نهم اردیبهشتروز ملی شوراها با اعضای شورای اسلامی و

سرپرست دهیاری گل حصار دیدار و گفتگو کرد و ضمن تبریک این روزبا اهدای گل از اقدامات و خدمات اعضای

شوراء و سرپرست دهیاری در پیشبرد اهداف روستا تجلیل و تقدیر بعمل آورد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از اخبار دهیاری گل حصار می توانند با شماره  56533050 یا 56532074 تماس حاصل نمایند و یا به سایت www.golhesar.ir مراجعه کنند. 

ما را در کانال تلگرام به آدرسgolhesar_onlain@ همراهی نمائید.

 
مطالب بیشتر...