ورود کاربراننظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیوندها
اوقات شرعیهواشناسی


چهارمین مرحله از اردوی جهادی در گل حصار برگزار شد.


 
چهارمین مرحله از اردوی جهادی در گل حصار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری گل حصار؛ مرحله چهارم اردوی پزشکی جهادی روز های پنج شنبه و جمعه 25 و 26 بهمن ماه با همکاری تیم جهادی پزشکی یاس فاطمی در روستای گل حصار برگزار گردید.

در این اردوی جهادی حدود 40 پزشک عمومی و متخصص، پرستار و همراه مشارکت داشتند که تعداد 15 نفر از پرسنل دهیاری گل حصار و رابطین بهداشت و درمان روستا این گروه را همراهی کردند.

600 نفر از مردم شهید پرور منطقه گل حصار ، درسن آباد، عظیم آباد، اسماعیل آباد در چهارمین دوره اردوی جهادی پزشکی این خدمات را دریافت نمودند خدمات رایگان شامل: مشاوره و روان شناسی، مشاوره تغذیه، طب سنتی،بینایی سنجی، مشاوره زنان و زایمان، پزشک عمومی، متخصص بیماری های عفونی، متخصص اطفال، متخصص اروئولوژی وهمچین سنجش تراکم استخوان، تست پاپ اسمیر و آزمایشات تخصصی با 70% تخفیف برای مراجعین انجام شد.

در حاشیه این عمل خیرخواهانه تعداد 1000 پرس آش رشته توسط عوامل دهیاری و بانوان فعال گل حصار در منزل مادر شهید محسن صادقی طبخ و در بین مردم توزیع شد.

بحول و قوه الهی ان شاالله در هفته های آینده مرحله پنجم طرح با حضور تیم کامل دندانپزشکی در محل فوق و نیز با استقرار کانکس سیار گروه جهادی یاس فاطمی بصورت رایگان برگزار خواهد شد.